0%

خانهانواع فرشفرش آشپزخانه

فرش آشپزخانه

1327 طرح

فرش آشپزخانه قابل شستشو در ماشین لباسشویی، بهترین فرش مناسب آشپزخانه است. به دلیل سختی شستشوی فرش آشپزخانه و مشکلاتی مثل کثیف شدن زودهنگام فرش(هنگام آشپزی و شستن ظروف) در انتخاب فرش برای آشپزخانه ، شستشوی راحت فرش بسیار مهم است. فرش مدما فرش آشپزخانه جدید و اولین فرش قابل شستشو با ماشین لباسشویی است. اگر به دنبال خرید قالی آشپزخانه هستید، پیشنهاد می کنیم از انواع طرح آشپزخانه فرش دولایه مدما که دقیقا فرش مخصوص آشپزخانه است ، دیدن کنید. بیشتر

فرش آشپزخانه

1327 طرح

دسته بندی ها

فیلتر ها

پر فروش ترین ها

فیلتر بر اساس

رنگ های مورد پسند خود را انتخاب کنید

چند رنگ

فیلی، نقره ای، خاکستری

قهوه ای، گردویی، خاکی

مشکی، زغالی

قرمز

کرمی، سفید

آبی

سبز

طلایی، زرد

بنفش

سرمه ای

صورتی، ارغوانی

نارنجی، مسی

سایز های مورد نظر خود را انتخاب کنید

سایز ۲.۲۵ متر در۳.۴ متر

سایز ۲ متر در ۳ متر

سایز ۱.۵ متر در ۳ متر

سایز ۱.۵ متر در ۲.۲۵ متر

سایز ۱.۲ متر در ۲.۴ متر

سایز ۱.۲ متر در ۱.۸ متر

سایز ۱ متر در ۴ متر

سایز ۱ متر در ۳ متر

سایز ۱ متر در ۲ متر

سایز ۱ متر در ۱.۵ متر

سایز ٠.۸٠ متر در ۳.۲ متر

سایز ٠.۸٠ متر در ۲.۴ متر

سایز ٠.۸٠ متر در ۱.۶ متر

سایز ٠.۸٠ متر در ۱.۲ متر

سایز ٠.۶٠ متر در ۱.۲ متر

سایز پادری

خانهانواع فرشفرش آشپزخانه

نمایش در هر صفحه

+فرش آشپزخانه
مشاهده سریع
قیمت فرش از259,000تومان

مدما +

مشاهده سریع
قیمت فرش از259,000تومان

مدما +

مشاهده سریع
قیمت فرش از259,000تومان
مشاهده سریع
قیمت فرش از259,000تومان
مشاهده سریع
قیمت فرش از259,000تومان
مشاهده سریع
قیمت فرش از259,000تومان
مشاهده سریع
قیمت فرش از259,000تومان
مشاهده سریع
قیمت فرش از259,000تومان
مشاهده سریع
قیمت فرش از259,000تومان
مشاهده سریع
قیمت فرش از259,000تومان
مشاهده سریع
قیمت فرش از259,000تومان

خرید فرش آشپزخانه

خرید فرش آشپزخانه، خریدی کلیدی در تکمیل دکوراسیون آشپزخانه است. خصوصا اگر بتوان فرش آشپزخانه ارزان قیمت و باکیفیتی را خرید که مناسب انواع آشپزخانه کوچک ، آشپزخانه بزرگ و آشپزخانه جزیره باشد. در خرید اینترنتی بهترین فرش مناسب آشپزخانه ، بهتر است به دنبال پیدا کردن فرش آشپزخانه ای مناسب ابعاد و رنگ دکوراسیون آشپزخانه باشیم. با خرید اینترنتی فرش آشپزخانه مدما، شما یک فرش دولایه قابل شستشو در ماشین لباسشویی دارید که یک سال گارانتی و یک هفته مهلت تست دارد و خیال شما را از خرید آنلاین فرش آشپزخانه راحت می کند. پس اگر به دنبال فرش آشپزخانه جدید هستید، در خرید فرش آشپزخانه مدما شک نکنید.

قیمت فرش آشپزخانه

قیمت فرش آشپزخانه مدما بسته به طرح و پیچیدگی طراحی و نقوش فرش، متفاوت است. مدما فرش مخصوص آشپزخانه است که علاوه بر کیفیت عالی، فرشی با قیمت مناسب است. با خرید فرش مدما می توانید با هزینه کم به دکوراسیون آشپزخانه منزل خودتان تنوع بدهید. چون مدما یک فرش دو لایه است و می توانید تنها با نصف قیمت، یک لایه رویی (همان طرح فرش آشپزخانه) جدید بخرید ، در خرید فرش جهیزیه و انتخاب فرش آشپزخانه عروس، مدما تنها انتخاب مدرن و مقرون به صرفه است.

مدل های فرش آشپزخانه مدما

مدل های فرش های آشپزخانه جدید مدما، شامل طرح های فرش آشپزخانه سه بعدی، فرش آشپزخانه فانتزی، فرش آشپزخانه مدرن، فرش آشپزخانه کلاسیک است.مدما تنوع بسیار زیادی در طرح های آشپزخانه دارد. از فرش آشپزخونه ساده و شیک گرفته تا فرش آشپزخانه فانتزی با طرح های شلوغ تر! مدما با فروش فرش آشپزخانه 8 متری، فرش آشپزخانه 6 متری، فرش آشپزخانه 4 متری، فرش آشپزخانه جلوی سینک تمامی طرح ها را با ابعاد مخصوص فرش آشپزخانه مهیا کرده است. خصوصا اینکه اگر آشپزخانه شما فرمی کشیده داشته باشد یا به اصطلاح آشپزخانه راهرویی باشد، می توانید از سایز های اختصاصی مدما با عرض های 80 یا 120 سانتی متر استفاده کنید. این طرح ها در رنگبندی هایی همچون فرش آشپزخانه صورتی، فرش آشپزخانه طوسی، فرش آشپزخانه کرم و فرش های آشپزخانه با رنگ های ترکیبی شادو شیک طراحی شده است.طرح های متنوع فرش های آشپزخانه را از میان صدها عکس فرش آشپزخانه ببینید و از خرید اینترنتی فرش آشپزخانه لذت ببرید.

فرش آشپزخانه چی بخرم؟

در انتخاب مناسب ترین فرش آشپزخانه، یکی طرح فرش اشپزخونه و دیگری سایز مناسب فرش آشپزخانه مهم است. کافی است طول و عرض آشپزخانه را اندازه بگیرید و بدانید که فرش آشپزخانه می تواند از طول بین 20 تا 50 سانتی متر و از عرض 5 تا 10 سانتی متر کوچک تر از فضای آشپزخانه باشد. در انتخاب طرح و رنگ فرش آشپزخانه، اگر فرش عروس را برای خرید جهیزیه انتخاب می کنید، از رنگ های روشن تر استفاده کنید. چون فرش آشپزخانه مدما راحت شستشو می شود و نگران تمیزی یا چرک تاب بودن فرش نباشید. در غیر این صورت بسته به رنگ وسایل آشپزخانه، رنگ کابینت و رنگ کفپوش فرشی با هارمونی رنگی مناسب انتخاب کنید.

ارتباط زنده با کارشناسان فروش