0%

مجموعه هایی از طرح و رنگ

طرح های مدما در مجموعه های بی نظیر و در موضوعات متنوع نیز دسته بندی شده اند . با توجه به سلیقه و حال و هوای خود شما خواهید توانست ، فرش مد نظرتون رو به راحتی خریداری کنید .

کالکشن

فرش مراکشی

کالکشن مراکشی: مجموعه فرش های مراکشی از پرفروش ترین و پرطرفدارترین سبک ها و طرح های فرش هستند. تمامی این طرح ها ی فرش زمینه رنگی ساده و یکدست دارند. و در آن ها اشکال هندسی و طرح هایی ساده و ظریف به چشم می خورد. به دلیل رعایت اصول سادگی در طراحی فرش های مراکشی، این فرش ها با هر نوع طراحی دکوراسیون و با هر رنگی به خوبی ست می شود. برای مشاهده طرح های این کالکشن فرش جذاب و قیمت طرح های مراکشی کلیک کنید.

مشاهده

کالکشن

فرش رویال

مجموعه فرش رویال، شامل طرح های جدید و جذابی است که با شکوه و مجلل هستند. در تمامی این طرح ها از دو رنگ اصلی استفاده شده است. این طرح ها از یک رنگ اصلی در کنار رنگ مشکی به عنوان رنگ پیش زمینه بهره میبرند. تمامی طرح ها به صورت کهنه نما طراحی شده اند تا القا کننده رویال در این مجموعه باشند. کالکشن رویال مناسب تمام کسانی است که به دنبال طرح های مدرن و لوکس هستند.

مشاهده

کالکشن

فرش کالچر

کالکشن کالچر با محوریت رنگ های زمینی که اغلب رنگهایی خنثی هستند طراحی شده. زمینه رنگی به کار برده شده در این کالکشن شامل رنگ های ملایمی چون طوسی، کرم و آبی است و به همین سبب کالکشن کالچر با اکثر دکورهای ایرانی به خوبی هماهنگ میشه و پرکاربرده. رنگ های خنثی یکی از بهترین و کم ریسک ترین انتخاب ها برای منزل شماست چون رنگ های خنثی محبوب، جذاب و کلاسیک هستند و هرگز از مد نمی افتند.

مشاهده

کالکشن

فرش بهار

با نزدیک شدن به فصل بهار و حضور طرح های جدید در قالب کالکشن فرش بهار، این فرصت را داریم تا طرح فرش جدیدمان را با حال و هوای بهاری انتخاب کنیم و با فرشی نو، به استقبال سال جدید برویم. در فرهنگ غنی ما ایرانی ها عناصر طبیعی همچون گل ها و گیاهان همراهان همیشگی فرش بوده و هستند. طرح های " نوبهار" و "هزار گل " تکیه بر شکوفایی و غنچه های بهاری دارند و طرح هایی چون "سروناز" و "دالیا" تکیه بر درخت سرو که درختی همیشه بهاری است. طرح هایی چون نجوا نیز ترکیبی زیبا از این دو هستند.

مشاهده

کالکشن

فرش بوهمین

بوهمین (Bohemian) یک سبک زندگی نامتعارف نسبت به عموم جامعه است، بوهمین ها ریشه در اروپا دارند و در سبک زندگی آنها سفر، هنر و ادبیات نقش کلیدی دارند. بوهمین یک استایل غیر رسمی و بی قید و شرط است. این سبک تاکید بر آزادی خواهی و احترام به طبیعت دارد. جسورانه، منحصر به فرد و بی تفاوت نسبت به قضاوت دیگران. امروزه بوهمین در سراسر جهان بسیار پر طرفدار است و جایگاه ویژه ای در دنیای مد دارد.

هانیا

بهار

یاسمن

گلناز

الیکا

دلارام

مشاهده

کالکشن

فرش طلایی و نقره ای

کالکشن طلایی و نقره ای با محوریت دو رنگ طلایی و نقره ای طراحی شده است که سبکی متفاوت از طراحی و مد را ارایه می دهد. دو رنگ طلایی و نقره ای در دنیای مد و فشن جایگاهی ویژه و ماهیتی لوکس دارند. این کالکشن فرش با حضور دو رنگ طلایی و نقره ای جلوه زیادی به محیط شما خواهد داد.

مشاهده

کالکشن

فرش پرشین

کالکشن پرشین یک مجموعه بی نظیر از طرح های ایرانی است که هنر غنی ایران در طراحی آن موج می زند. این طرح ها اصالتی کاملا ایرانی دارند و با سلیقه ما ایرانی ها جفت و جورند. تنوع طرح و نقش های ایرانی به حدی است که قوی‌ترین و محکم‌ترین عامل اعتبار هنری فرش های ایرانی به شمار می رود.

مشاهده

کالکشن

فرش بازی

کالکشن بازی از مجموعه طرح های کودک تشکیل شده است که علاوه بر زیبایی جنبه آموزشی نیز دارند. کودکان بیشتر وقت خود را در اتاقشان به سر می برند و هدف کالکشن بازی این است که کودکان فرشی داشته باشند که با کمک آن بتوانند هم روی آن بازی کنند و هم اعداد و الفبای فارسی و انگلیسی، رنگ ها و ریاضی را یاد بگیرند. میتوان با داشتن چند طرح فرش، بین بازی ها تنوع به وجود آورد.

مشاهده

کالکشن

فرش نوستالژی

کالکشن نوستالژی شامل طرح هایی است که یادآور خاطرات قدیمی ما از دوران گذشته است. طرح های این کالکشن شما را به زمان های دور خواهد برد و خاطرات خوش را در قالب فرش زنده نگه میدارد. طرح های نوستالژی مهمانان شما را در منزل یا محیط کار شگفت زده خواهد کرد.

مشاهده

ارتباط زنده با کارشناسان فروش