0%

شرایط و نحوه نگهداری

لایه رو

میتوانید این لایه را در ماشین لباسشویی ، در آب سرد و مانند سایر لباس ها بشویید . برای خشک شدن "لایه رو" میتوان از خشک کن ماشین لباسشویی کمک گرفت و در نهایت " لایه رو" را در حالی که همچنان مرطوب است ، آویزان کنید تا پس از خشک شدن کامل ، فرش چروکی نداشته باشد .
اگر پس از شستشو و خشک شدن ، چروکی مشاهده کردید ، میتوانید با کشیدن اتو ، تنها بروی لایه رویی ( لایه ای که طرح فرش را مشاهده می نمایید ) ، چروک ها را بر طرف نمایید .
دمای پیشنهادی مدما برای این کار 160 درجه سانتیگراد است .

لطفا توجه فرمایید

به هیچ عنوان برای شستشو از سفیدکننده و لکه بر استفاده ننمایید .
با درجه زیاد اتو نکنید .
اتو پشت لایه رویی ، کشیده نشود ( سمت خاکستری لایه ) ، چرا که باعث خواهد شد ، درگیری مکانیکی مابین لایه ها از بین برود و دیگر به یکدیگر متصل نشوند .
توصیه میشود جهت جلوگیری از براق شدن طرح فرش ، یک پوشش پارچه ای از جنس پنبه روی طرح فرش قرار داده و سپس اتو بکشید .

لایه زیر

چون این لایه در معرض آلودگی و کثیف شدن نیست ، عموما نیازی به شستشو ندارد . اما در صورت تمایل به شسشتو ، میتوانید از روش های متداول شستشوی فرش ( شامپو فرش ، کشیدن برس و ... ) استفاده نمایید .

نحوه ارسال و سفارش

مدما این امکان را مهیا کرده است تا مشتریان، محصول را بصورت اینترنتی سفارش دهند و بصورت ارتباط مستقیم با کارخانه برای تمامی هموطنان ارسال کنند.
فروشگاه اینترنتی مدما به تمامی شهر های ایران محصولات خود را ارائه می کند.
* ارسال رایگان به سراسر کشور.
ارسال رایگان شامل سفارش های بیشتر از 150 هزار تومان که به صورت آنلاین و یا کارت به کارت پرداخت شده اند ،امکان پذیر می باشد.

ارتباط زنده با کارشناسان فروش