0%

رویه های بازگرداندن فرش

آسودگی خاطر و رضایت مندی مشتریان همواره از الویت های مدما بوده است و مدما در این راستا می کوشد تا هر سفارش در شرایط مطلوب و مورد انتظار به دست مشتری برسد. با وجود این ممکن است مشتریان محترم پس از خرید، با مسایلی روبرو می‌شوند که درچنین مواردی خدماتی در چارچوب خدمات پس از فروش در نظر گرفته شده است.

لطفاً توجه داشته باشید

در صورت خرید اعتباری (استفاده از کد تخفیف یا ووچر) پس از نهایی شدن سبد، از نظر قانونی امکان اعمال تغییر در سبد – خرید، و تغییر مبلغ فاکتور به دلایل انصراف از خرید، حذف یا تغییر فرش یا تعداد فرش وجود ندارد و اگر مشتری درخواست هرگونه تغییری را داشته باشد، ووچر یا کد تخفیف باطل خواهد شد و امکان برگرداندن مبلغ آن وجود ندارد.

اگر فرش خریداری شده، ایراد یا اشکال فنی داشته باشد

- اشکال و یا ایراد فنی باید حداکثر تا 7 روز پس از دریافت فرش ، به مدما اطلاع داده شود.
- لازم است کارتن و جعبه اصلی محصولات تا پایان 7 روز مهلت استفاده، نگهداری شود و از دور ریختن آن جداً خودداری شود.
- استفاده از این سرویس تنها در صورتی امکان پذیر است که فرش در کارتن یا جعبه اصلی خود به مدما بازگردانده شود.
- برچسب زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی فرش و یا پاره و مخدوش کردن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد.
- این سرویس اشکال هایی که در اثر استفاده نادرست کاربر از فرش ایجاد شود، را شامل نمی شود. استفاده نادرست پس از تحویل فرش مواردی مانند پارگی و سوختگی را شامل می شود.

اگر فرش خریداری شده از نظر مشخصات یا ظاهر فیزیکی با اطلاعات وب سایت مغایرت داشته باشد

- وجود مغایرت، باید حداکثر طی 24 ساعت پس از دریافت فرش ، به واحد خدمات پس از فروش مدما از طریق تلفن، ایمیل یا مراجعه حضوری اطلاع داده شود.
- اگر مغایرت، بدون استفاده از فرش قابل مشاهده است، مثل رنگ یا مشخصات درج شده فرش، باید فرش در شرایط اولیه خود باشد و از آن استفاده نشده باشد.
- در صورتی که امکان تشخیص مغایرت بدون باز کردن بسته بندی وجود دارد، امکان رسیدگی به درخواست مشتری در صورتی ممکن است که فرش از حالت اورجینال و اولیه خود خارج نشده باشد.
- در صورتی که امکان تشخیص مغایرت تنها با باز کردن بسته بندی ممکن باشد، لازم است کارتن و جعبه اصلی محصولات نگهداری شود و از دور ریختن آن جداً خودداری شود.
- استفاده از این سرویس تنها در صورتی امکان پذیر است که فرش در جعبه اصلی خود به مدما بازگردانده شود. برچسب زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی جعبه اصلی فرش و یا پاره و مخدوش کردن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد.

اگر فرش خریداری شده، آسیب دیدگی یا ایراد فیزیکی و ظاهری داشته باشد

- آسیب یا ایراد فیزیکی باید حداکثر طی 24 ساعت پس از دریافت فرش ، به خدمات پس از فروش مدما از طریق تلفن، ایمیل یا مراجعه حضوری اطلاع داده شود.
- لازم است کارتن و جعبه اصلی محصولات نگهداری شود و از دور ریختن آن جداً خودداری شود. استفاده از این سرویس تنها در صورتی امکان پذیر است که فرش در کارتن یا جعبه اصلی خود به مدما بازگردانده شود. برچسب زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی فرش و یا پاره و مخدوش کردن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد.

اگر مشتری از خرید خود منصرف شود

توجه بند 1: از آنجا که مدما یک وب سایت فروش فرش آنلاین است، حق استرداد کالا طبق شرایط صرفا متعلق به مشتری یا همان مصرف کننده است
- اگر هنوز سفارش ارسال نشده باشد، باید هر چه سریع تر به واحد پیگیری سفارشات مدما (شماره تلفن 07136317002 - 07136317003 ) اطلاع داده شود.
- اگر پس از دریافت فرش مشتری از خرید خود منصرف شود، حداکثر تا 7 روز ، باید انصراف خود را به واحد خدمات پس از فروش اطلاع دهد.

لطفاً توجه داشته باشید که هرگونه تغییر در شرایط اولیه کالا، حتی در بسته بندی امکان استفاده از این سرویس را از بین خواهد برد.

همچنین در صورت انصراف از خرید، ارسال کالا به عهده مشتری خواهد بود.

اگر در اثر حمل و نقل، آسیب دیدگی ایجاد شده باشد

- آسیب دیدگی باید حداکثر طی 24 ساعت پس از دریافت فرش ، به خدمات پس از فروش مدما اطلاع داده شود.
- با توجه به بسته بندی ایمن و استاندارد همه مرسولات، تحویل به هر یک از شرکت های حمل و نقل معتبر به انتخاب کاربر و اعلام بارنامه مرسوله به این معنی است که بروز هر گونه حادثه در هنگام حمل و تحویل به عهده شرکت حمل و نقل است و مدما تنها در صورت تایید شرکت حمل کننده سفارش و در راستای تسهیل امور پیگیری، خسارت را جبران می کند.
- لازم است کارتن و جعبه اصلی محصولات نگهداری شود و از دور ریختن آن جداً خودداری شود. استفاده از این سرویس تنها در صورتی امکان پذیر است که فرش در کارتن یا جعبه اصلی خود به مدما بازگردانده شود. برچسب زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی فرش و یا پاره و مخدوش کردن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد.
- کالای آسیب دیده و همه لوازم جانبی و متعلقات آن، باید به همان شکلی که مشتری تحویل گرفته است به همراه صورت جلسه رسمی شرکت حمل کننده و فاکتور به خدمات پس از فروش مدما ارسال شود.
- در صورتی که آسیب ، در لحظه قابل مشاهده باشد، مشتری می تواند از تحویل گرفتن مرسوله خودداری کند تا جهت بررسی و ارسال مجدد به مدما بازگردانده شود.

توجه:

پس از بررسی فرش های های مرجوعی توسط کارشناسان خدمات پس از فروش، در صورتی که فرش خارج از ضوابط مقرر در سایت مرجوع شده باشد و بدون ایراد تشخیص داده شود، برای مشتری ارسال می شود. در صورت استنکاف مشتری از تحویل فرش سالم و بدون ایراد، کالای مزبور به مدت یک ماه بصورت امانت نزد مدما در واحد خدمات پس از فروش باقی می ماند و با انقضای این مهلت مدما در قبال فرش و زیان های وارده بر آن یا مفقود شدن آن هیچ گونه مسوولیتی نخواهد داشت.

ارتباط زنده با کارشناسان فروش